دسته‌بندی نشده

انواع سر سوهان از نظر شکل

انواع-سر-سوهان-از-نظر-شکل

به نقل از فروشگاه مواد ناخن بزک سر سوهان یکی از مهمترین لوازمی است که ناخن کاران به آن احتیاج دارند. با این ابزار ضروری کار ناخن را به صورت حرفه ای تر انجام می دهند. سوهان هایی که برای کاشت ناخن، مانیکور و پدیکور استفاده می شوند، انواع مختلفی داشته و از نظر رنگ جنس و شکل متفاوت می باشند. اگر ناخن کار با هر یک از آنها آشنا باشد میتواند کار حرفه ای تر انجام بدهد. به این ترتیب با هر یک از این سر سوهان ها میتوانید کارهای منحصر به فردی طراحی نمایید. البته در صورت استفاده نادرست ممکن است به دست خود صدمه بزنید. پس بهتر است قبل از خرید با ویژگی های آنها آشنا باشید. در ادامه جهت خرید انواع سر سوهان بررسی می کنیم تا با داشتن آگاهی کامل خرید کنید.

انواع سر سوهان برای مانیکور و پدیکور

انواع سر سوهان از نظر شکل

از دیگر مواردی که در زمان خرید سر سوهان به آن باید توجه کنید، شکل سری ها می باشد. تقسیم بندی اغلب آنها در شکل های گرد، استوانه ای، مخروطی و غیره صورت می گیرد. در ادامه هر یک از آنها و کاربردشان را بررسی خواهیم کرد.

سر سوهان استوانه ای

از این مدل برای کم کردن بار اضافی روی ناخن های کاشته شده استفاده میشود. توجه داشته باشید که هرگز از این سری روی صدف ناخن طبیعی استفاده نکنید. چون که دندان های این سری، شدیدا به ناخن ها آسیب وارد می کنند.

سر سوهان NFB-FSLB

سر سوهان NFB-FSLB

سر سوهان مخروطی سرتخت

کاربرد این سری مثل سری قبلی است، یعنی روی ناخن های کاشته شده برای کم کردن بار اضافی مواد مورد استفاده قرار می گیرد. البته با سر سوهان قبلی در سر تخت آن تفاوت دارد که کاربرد آن در دور گیری ناخن ها می باشد.

سر سوهان برقی استوانه ای سرگرد

این ابزار لبه ای نرم و گرد دارد. به همین علت در صورت برخورد با کوتیکول ناخن، به آن آسیبی نمیزند و از زخم شدن دست شما جلوگیری میکند. از این جهت استفاده از این سری به جای سر سوهان های استوانه ای به ناخن کارهای تازه کار توصیه میشود.

سر سوهان مخلوطی سرگرد

برخی از انواع این سری تیز تر و برخی گردتر هستند. برای جدا کردن مواد چسبیده به ریشه ناخن از نوع تیز آن استفاده میشود. همچنین نوع گرد آن مناسب اتصال مواد روی ریشه میباشد. به همین دلیل ناخن کاران به هر کدام از این سری ها در موقعیت های مختلف نیاز پیدا میکنند.

سر سوهان کاجی

سری کاجی از دیگر انواع سر سوهان های برقی است. طراحی منحصر به فرد این محصول باعث از بین رفتن رد ترمیم روی ناخن افراد میشود. به همین علت برای این که ناخن کاشته شده را تمیزتر نشان دهید، در آخر کار از این سوهان استفاده کنید.

سر سوهان Back fill bit

ظاهر این نوع شبیه به سر سوهان های استوانه ای است، با این تفاوت که تولید آنها در دو ارتفاع انجام میشود. بیشتر این سری در اندازه یکی چهارم برای ترمیم های چهار هفته ای و در اندازه یک دوم برای ترمیم های دو هفته ای به کار میرود.

سر سوهان NFBD-SHKUB07

سر سوهان NFBD-SHKUB07

سر سوهان توپی

این سر سوهان یک سری توپی دارد که در دو جنس شنی و الماسه در بازار یافت میشود. برای هواگیری برداشتن حباب های ایجاد شده در زمان کشت ناخن از جنس الماسه آن و برای مانیکور روسی نوع شنی آن مناسب است.

سر سوهان برقی میخی

زیرناخن های طبیعی مشتری را باید قبل از کاشت تمیز کرد، در صورت استفاده از سری میخی همه کثیفی ها و آلودگی های زیر ناخن از بین میرود. همچنین با استفاده از این سری میتوانید کوتیکول های اضافی و پوست اطراف ناخن را بدون رساندن هیچ گونه آسیبی تمیز کنید.

سر سوهان پولیش و بافر

سر سوهان پولیش به زیبایی بیشتر ناخن های کاشته شده یا ناخن های طبیعی در زمان مانیکور و پدیکور کمک کرده است. این سری نرم و لطیف بوده و مثل پولیش های دستی، سطح ناخن کاشته شده یا طبیعی را زیبا یا براق میکند. سر سوهان بافر مثل سوهان معمولی روی سطح ناخن خط و خش انداخته و برای کاشت ناخن کاربرد دارد.

سر سوهان گرد یا تخت

این سر سوهان ها از یکی حلقه باریک تشکیل شده که برای ایجاد خط و خش خاص و ظریف برای طراحی ناخن ها استفاده میشود. اگر به طراحی ناخن علاقه دارید میتوانید برای خرید لوازم دیزاین ناخن در برندها و مدل های مختلف به فروشگاه بزک مراجعه کنید.

سر سوهان NFB-LB-MB332

سر سوهان NFB-LB-MB332

سر سوهان برقی پدیکور

این سری ها در اندازه ها و انواع گوناگونی در بازار یافت میشوند و به راحتی پینه های پا را از بین میبرند. به این ترتیب پا نرم و لطیف میشود. از این سوهان ها برای همه قسمت های پا میتوانید استفاده کنید.

سر سوهان اژدری

از انواع دیگر سر سوهان ها میتوان به سر سوهان اژدری اشاره کرد. از این سری در تمام طول ناخن و حتی در کوتیکول ناخن میتوانید بدون رساندن آسیبی به دست استفاده کنید. بیشتر بخش های ناخن به خاطر گرد بودن این سری پوشش داده میشوند.

فرچه سر سوهان برقی

با این فرچه میتوانید مواد اضافی روی سطح ناخن را هنگام کاشت بردارید. همچنین در بین سری ها نوعی فرچه دیگر وجود دارد که با آن میتوانید انواع سری ها را پاک کنید. با استفاده از این فرچه همه آلودگی های روی سری ها از بین رفته و جلوی خراب شدن سر سوهان گرفته میشود.

رنگ بندی نوار سر سوهان برقی

از جمله نکاتی که باید قبل از خرید سر سوهان به آن توجه کنید، رنگ بندی آن است. این رنگ ها معمولا نشانه نرمی و زبری سری ها هستند. میزان تیرگی نوار سر سوهان ها نشانه زبری بیشتر آن است. این رنگ بندی بین زرد، قرمز، آبی، سبز و مشکی متغییر بوده که از زبری به نرمی درجه بندی میشوند. به این ترتیب با در نظر گرفتن کاری که قرار است روی ناخن ها انجام دهید، باید درجه زبری را تنظیم کنید.

حرف آخر

یکی از پردرآمدترین حرفه ها، کاشت ناخن است، اما این کار به ابزار های مختلفی نیاز دارد. یکی از مهم ترین ابزارهایی که برای کاشت ناخن، پدیکور و مانیکور نیاز دارد، سری سوهان است. در این مطلب به معرفی انواع سر سوهان برقی از نظر اندازه، رنگ، شکل و جنس پرداختیم و سعی کردیم تا راهنمای کاملی برای خرید سوهان برقی را ارائه دهیم. توصیه میکنیم که قبل از خرید با نحوه کار هر کدام از آنها آشنا باشید و با توجه به حرفه ای که قصد کار کردن در آن را دارید، بهترین سر سوهان را بخرید. در فروشگاه بزک این سری ها در برندها و قیمت های متفاوتی به فروش میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *