اخبار و مقالات

خرید مواد کاشت ناخن

خرید مواد کاشت ناخن

خرید مواد کاشت ناخن

یک ناخنکار، چه در ابتدای مسیر باشد و چه یک فرد حرفه ای باشد، لازم است تا با مواد کاشت ناخن و فوت و فن های آن آشنایی کامل داشته باشید. در ادامه به معرفی تمامی مواد ناخن می پردازیم. پس با ما همراه باشید. جهت خرید مواد کاشت ناخن و ثبت سفارش هر یک از محصولات روی لینک کلیک کنید.

ضد قارچ

ضد قارچ

ضدقارچ

ضد قارچ یا دهیدراتور محلولی است که رطوبت، چربی و آلودگی سطح ناخن را از بین می برد و ناخن را برای مواد گذاری آماده می کند. این محلول علاوه بر اینکه مانع از ایجاد قارچ ناخن با از بین بردن چربی ها و رطوبت سطح ناخن، با تغییر اسیدیته و PH ناخن و نزدیک کردن آن به اسیدیته و PH مواد کاشت ناخن به ماندگاری بیشتر کاشت ناخن می شود. استفاده از ضد قارچ قبل از تیپ گذاری پیشنهاد می شود. ضد قارچ قبل از کاشت با پودر، کاشت با ژل و ژلیش استفاده می گردد.

پرایمر

پرایمر کاشت ناخن یکی از مهمترین مواد کاشت ناخن است که با تغییر PH ناخن مانند چسب عمل کرده و باعث دوام و ماندگاری بیشتر کاشت ناخن می گردد. پرایمر ها در دو نوع اسیدی و غیر اسیدی‌ (اسیدلس) در بازار عرضه می گردند.

پرایمرهای غیر اسیدی: به علت غیر اسیدی بودن کمتر به صدف ناخن آسیب وارد می کند و بوی کمتری دارد. این پرایمر باعث ایجاد حساسیت و سوزش در پوست اطراف ناخن نمی شود.

پرایمرهای اسیدی: به خاطر داشتن اسید باعث خورده شدن صدف ناخن و ایجاد حفره در صدف ناخن می شوند علاوه بر این خاصیت اسیدی این پرایمر ها باعث ایجاد سوزش در پوست اطراف ناخن می شود. استفاده از پرایمر اسیدی برای افرادی با پوست چرب که سطح ناخن آنها چرب است و مواد به راحتی از صدف ناخن جدا می شود، توصیه می گردد. پرایمر در کاشت ناخن نقش بسیار مهمی دارد و در صورتی که فراموش شود کاشت ناخن هوا گرفته یا از بستر ناخن جدا می شود.

جهت خرید و ثبت سفارش هر یک از محصولات روی لینک کلیک کنید.

پودر کاشت ناخن

پودر کاشت ناخن یا همان پودر اکرلیک پودری یکی از مواد کاشت ناخن است و پلیمری می باشد که در ترکیب با لیکویید کاشت ناخن خمیری تشکیل می دهد که به وسیله آن کاشت ناخن انجام می گیرد. امروزه پودر اکرلیک در رنگ های مختلف و در دو نوع معمولی و شاین دار در بازار موجود است و شما با توجه به نیاز خود می توانید آنها را تهیه نمایید. در هنگام خرید پودر کاشت ناخن دقت نمایید که هرچقدر اندازه دانه ها ریزتر باشد پودر مرغوب تر است و کار با آن پودر راحت تر است.

لیکوئید 250 میل

لیکوئید 250 میل

لیکویید کاشت ناخن

لیکویید کاشت ناخن یکی از مواد کاشت ناخن و یک مونومر است که پودر کاشت ناخن را برای موادگذاری کاشت ناخن تبدیل به ماده خمیر مانند می کند. لیکوییدها به سه دسته تقسیم می شوند:

لیکویید خشک (زود خشک)

هنگام استفاده از این لیکویید مواد سریع خشک می شود و زمان زیادی برای فرمدهی به مواد وجود ندارد.

لیکویید نیم چرب (متوسط)

این دسته از لیکویید ها برای خشک شدن به زمان بیشتری نیاز دارند و در این زمان می توان فرم دلخواه را به مواد داد.

لیکویید چرب (دیر خشک)

این لیکویید خیلی دیر خشک می شود و زمان برای فرمدهی به ناخن بیشتر است. مشکل این لیکویید ها این است که باید برای سوهان کشی زمان بیشتری صبر کنید تا مواد کاملا خشک شود و حالت خمیری نداشته باشد.

نوع لیکویید همانطور که گفته شد در زمان خشک شدن مواد تاثیر دارند.

بیس کات

بیس کات محلولی است که بر روی ناخن زده می شود و دو مزیت دارد:

  1. از صدف ناخن در مقابل مواد لاک و لاک ژل محافظت می کند و مانع از رنگ گرفتن و زرد شدن صدف ناخن می شود.
  2. به خاطر چسبندگی که دارد لاک ژل و لاک، دوام و ماندگاری بهتری خواهند داشت.

بیس کات ها در دو نوع معمولی و ژل در بازار عرضه می گردد.

جهت خرید مواد کاشت ناخن و ثبت سفارش هر یک از محصولات روی لینک کلیک کنید.

<yoastmark class=

بیس کات ژل

قبل از انجام ژلیش ناخن یک لایه نازک از بیس کات ضروری است. پس از زدن بیس‌کات باید دست را داخل دستگاه UV قرار دهید تا بیس‌کات خشک شود. از بیس‌کات برای لمینیت و کاشت با انواع ژل نیز می توان استفاده کرد.

بیس کات معمولی

بعد از مانیکور و برای زدن لاک معمولی از بیس کات معمولی استفاده می کنند. بیس‌کات معمولی نیازی به دستگاه UV ندارد و در معرض هوا خشک می شود.

مزایای استفاده از بیس‌کات به عنوان یکی از مهمترین مواد کاشت ناخن:

  • مانع از آسیب رساندن به صدف ناخن می شود و باعث دوام بیشتر لاک و لاک ژل بر روی ناخن می گردد.
  • استفاده از بیس‌کات از ترک خوردن لاک جلوگیری می کند.
  • قبل از لاک بر روی ناخن سطح صاف و یکدست ایجاد می کند که لاک شما را زیباتر می کند.
  • اگر از لاک های تیره استفاده می کنید مانع از رنگ گرفتن صدف ناخن می شود.
  • بسیاری از بیس کات ها حاوی مواد تقویت کننده ناخن می باشد که باعث تقویت صدف ناخن می گردد.

تاپ کات

تاپ کات محلولی است که به عنوان یکی از مواد کاشت ناخن پس از اتمام کار کاشت ناخن (کاشت اکرلیک و کاشت ژل)، ژلیش و لاک معمولی بر روی ناخن زده می شود. تاپ کوت ها انواع مختلف دارند که در زیر به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

تاپ کوت معمولی

بعد از زدن لاک معمولی و خشک شدن لاک بر روی لاک زده می شود و با قرار گرفتن در معرض هوا خشک می شود.

تاپ کوت ژل

بعد از لاک ژل و خشک شدن آن تاپ کات ژل بر روی لاک ژل زده می شود و چون از خانواده ژل ها است برای خشک شدن حتما باید در دستگاه UV قرار دهید.

تاپ کوت یووی شاین دار

تاپ کوت یووی شاین دار

تاپ شاین

بعد از کاشت اکرلیک، کاشت با ژل، لمینیت و ژلیش ناخن بر روی ناخن زده می شود و چون از جنس ژل است برای خشک شدن باید در دستگاه UV قرار بگیرد.

تاپ کوت مات

این تاپ کات در دو نوع معمولی و ژل در بازار موجود است و به ناخن ظاهری مات می بخشد.

  • تاپ کوت مات معمولی بر روی لاک معمولی زده می شود و در معرض هوا خشک می گردد.
  • تاپ کوت مات ژل بر روی ژلیش و کاشت می زنند و برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV قرار بگیرد.

باندر ژل

باندر ژل به عنوان یکی از مواد کاشت ناخن محلولی می باشد که برای کاشت ناخن با ژل مورد استفاده قرار می گیرد. این محلول مانند پرایمر عمل کرده و باعث چسبندگی بیشتر مواد با ناخن می گردد. برای کاشت با ژل حتما از باندر ژل و استفاده نمایید چراکه عدم استفاده از آن دوام و ماندگاری کاشت را به شدت کاهش می دهد و باعث هوا گرفتن یا جدا شدن کاشت از ناخن می شود.

پلی ژل

یکی از جدیدترین مواد کاشت ناخن پلی ژل است. پلی ژل از خانواده ژل ها است و حالت خمیری دارد، به همین علت برای استفاده از پلی ژل به لیکویید نیازی نیست. البته در برخی از برندها پلی ژل به لیکویید نیاز دارد که این لیکویید با لیکوئید کاشت اکرلیک تفاوت دارد. پلی ژل برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV قرار بگیرد.

بیلدر ژل

بیلدر ژل ها در دو نوع هارد ژل و سافت ژل در بازار عرضه می گردد و برای کاشت ناخن و طراحی ناخن‌ از آنها استفاده می شود. از بیلدر ژل بر روی تیپ و فرمر و همچنین ناخن طبیعی می توان استفاده کرد و کاشت ناخن انجام داد. مانند پلی ژل ها نیازی به لیکویید ندارند. برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV قرار بگیرند.

کلینزر

کلینزر

کلینزر

محلولی است که برای از بین بردن نوچی سطح ناخن پس از لاک ژل و یا کاشت ژل استفاده می کنند. برخی از کلینزر ها دارای خاصیت ضدقارچی نیز هستند که از آنها بعد از مانیکور و پدیکور نیز می توان استفاده نمود. کلینزر را با استفاده از دستمال کاغذی و یا پنبه استفاده نکنید چرا که این دو دارای پرز هستند و پرزها به سطح ژل و یا ناخن می چسبد، بهتر است از پد کلینزر استفاده کنید که مخصوص این کار طراحی شده و پرز ندارد. دقت داشته باشید که اگر برای گرفتن نوچی لاک ژل و یا کاشت ژل می خواهید از کلینز استفاده نمایید باید ابتدا دست را داخل دستگاه UV قرار دهید تا ژل خشک شود سپس از کلینزر استفاده نمایید.

خرید مواد کاشت ناخن

برای خرید مواد کاشت ناخن می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

۱. فروشگاه‌های آنلاین: در حال حاضر، بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین مواد کاشت ناخن را عرضه می‌کنند. می‌توانید به سایت‌ بزک مراجعه کنید تا محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنید.

۲. فروشگاه‌های محلی: می‌توانید به فروشگاه‌های محلی مراجعه کنید که مواد کاشت ناخن و لوازم جانبی مربوطه را عرضه می‌کنند. این شامل فروشگاه‌های تخصصی کاشت ناخن، سالن‌های زیبایی و فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی است. با مراجعه به این فروشگاه‌ها می‌توانید مشاوره بگیرید و محصولات را قبل از خرید حضوری بررسی کنید.

در هر صورت، هنگام خرید مواد کاشت ناخن، مطمئن شوید محصولات مورد نظر شامل کیفیت مناسب و مواد ایمن برای استفاده است. همچنین، توجه داشته باشید که به علت محدودیت‌های قانونی یا سیاست‌های ارسال، ممکن است برخی از مواد کاشت ناخن در برخی مناطق یا کشورها موجود نباشند.

سخن پایانی

دراین مطلب تمامی مواد کاشت ناخن که شما برای انجام کاشت ناخن نیاز دارید تا به خرید مواد کاشت ناخن اقدام کنید و نکات و نحوه استفاده هر یک اشاره شد. حال با اطلاعات کافی می توانید از هر کدام در کارتان استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *